Moje koťátka se narodila večer 20. prosince 2005. Původně jsem si to načasovala sice přímo pod vánoční stromeček, ale nějak se to nepovedlo. Jojo, na těch modrých balíčkách s mašličkama měla sedět moje koťátka...

Jenže v tuhle chvíli jsem už zas "kočka", pěkná štíhlá, a moje dětičky jsou ve zvláštním domečku. Mnoo, ale i tak jsem připravila svým pánům dost originální vánoční dáreček. :-)

První koťátko se narodilo po 20:00 hod. Byla jsem z toho sice trochu mimo, ale moji páni se o koťátka postarali za mně a hlídali mi je, než se mi narodilo poslední. Celkem sedm jich bylo. Hned druhý den nastalo focení - podívat se můžete na obrázky, jaká jsou moje koťátka slaďoučké šedivé kouličky:

Druhý den života...   Druhý den života...  Druhý den života 

Třetí den, 22. prosince, jsem byla hrozně smutná maminka. Jedno koťátko mi bohužel umřelo, přestože jsem se o něj pěkně starala a moji páni také. Bylo mi ho moc líto, obulela jsem ho i všichni u nás doma, ale nakonec jsem si řekla, že musím být silná maminka pro ostatní miminka.

Ta se taky začínala mít již plně k světu a já měla sotva co dělat, abych je uživila. No a pak můj pán dostal nápad, že bude moje děťátka přikrmovat. Paní pak místo vánočních dárků sháněla po celé Praze injekční stříkačku a v lékárně na ni koukali jako na narkomana. Tu stříkačku nakonec sehnala, jenže mým koťátkům ten blebajz, o kterém prohlašovali, že je to výběrové mlíčko, vůbec nechutnal. No a nakonec dostal můj pán nápad, šel k paní doktorce, kam se chodí se zvířátkama, a koupil mým miminkům opravdové kočičí mlíčko, aby neměla hlad. Vyplázl za něj sice skoro dvě stovky, ale vůbec mu to nevadilo, protože má mě i moje koťátka rád!!  Jak se koťátka krmí (a chovají :-), můžete vidět na těchto fotkách:

   

krmení -  7. den života  krmení -  7. den života 

7. den života  7. den života  7. den života

Na této stránce budu pravidelně zveřejňovat nové fotky svých koťátek. Máte se na co těšit!!! A pokud byste měli rádi jedno z nich u Vás doma, můžete nám předběžně napsat. Další informace neleznete na stránce AKTUALITY.

                                       

12. den (31. 12. 2005)

     

   

   

 13. den (1. 1. 2005)

 14. den (2. 1. 2005)

16. den (4. 1. 2005)

   

 

17. den (5. 1. 2005)

 

19. den (7. 1. 2005)

   

28. den (16. 1. 2005)

     

     

     

29. den (17. 1. 2005)