Připravila jsem pro Vás dárečky!!! :-) 

Stáhněte si kalendář s mými koťátky:  ROČNÍ    MĚSÍČNÍ

Složte si nás kliknutím na koťátko. 

 

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zájemci o moje koťátka mi mohou psát předběžně na adresu mého pána

petr@henych.com

Jedno koťátko budeme prodávat za 3 000 Kč a svěříme ho do opatrování hodným lidem, kteří ho budou mít rádi stejně, jako moje rodina mě. :-) Přesný termín, kdybyste si mohli koťátko odvézt, zatím nevíme, ale mělo by to být zhruba koncem února 2006. Pán a paní říkají, že koťátka jsou bez papíru. Já sice nevím co to je, ale jestli na tom papíru fakt trváte, tak Vám najdu nějaký, co zbyl od vánoc a koťátko Vám do něj na cestu zabalím a převážu klidně i mašličkou. Jen Vám nesmí vadit, že do něj proškrábu dírky, aby mohlo dýchat, a musíte ho pak hned doma z papíru vybalit.

Koťátek je celkem 6 a jsou moc hodné, krásné a roztomilé. Mají krásný chlupatý kožíšek a jsou to domácí hodní mazlíčci, žádní raubíři! Když si od nás koťátko odvezete, budeme moc rádi, když nám pak občas pošlete fotku z nového bydliště a rádi ji pak umístíme na tyto stránky.

Teda musím Vám říct, že se mi po nich bude moooc stýskat a asi si i zabulím, ale budu zároveň ráda, jestli najdou nový šťasný domov. Víte proč? Protože jen tak mohu být šťastná kočičí maminka!!!